banner

Projektowanie ogrodów

Nasza praca będąca jednocześnie naszą pasją rozpoczyna się w momencie zgłoszenia się do nas osoby poszukującej profesjonalnej firmy, która wykona i zrealizuje projekt ogrodu Łódź. Konieczne jest wtedy osobiste spotkanie się z Klientem na miejscu przyszłej inwestycji. Podczas wizyty oglądamy teren, szczegółowo poznajemy otoczenie (jego obecną formę i architekturę) i robimy zdjęcia. Ale na tym nie kończy się nasza praca.

Co obejmuje projektowanie i zakładanie ogrodów Łódź?

Misja: ogród projekt ma wiele etapów. Według nas najważniejszym z nich jest dokładna analiza potrzeb i oczekiwań inwestora. Jak i ile czasu będzie on spędzał w przestrzeni zielonej? Jakie są według niego niezbędne elementy ogrodu marzeń? Jakie kolory, kształty, materiały i rośliny są najbliższe jego sercu a w jakie nie warto według niego inwestować? Znając odpowiedzi na te pytania możemy zacząć tworzyć idealne projekty ogrodów Łódź.

Teraz zabieramy się więc za to, by przeprowadzić właściwe planowanie ogrodu. Zależnie od możliwości terenu i upodobań Klienta dobieramy odpowiednią roślinność, decydujemy się na konkretne materiały, dopasowujemy elementy architektury ogrodowej oraz ustalamy układ systemów nawadniających i oświetlających. Uwzględniamy w tym wszystkim właściwy układ funkcjonalno-przestrzenny który pozwoli użytkownikom na pełne cieszenie się terenem.

Idealny plan koncepcyjny ogrodu

Zanim zaczniemy właściwe prace terenowe każdy klient otrzymuje od nas projekt ogrodu plan do którego może zgłosić swoje uwagi. Ten etap może odbywać się zarówno jako planowanie ogrodu online, jak i w formie szkicu przygotowanego ręcznie przez naszych specjalistów. Każdą zmianę zaproponowaną przez Klienta architekt ogrodu dokładnie analizuje, po czym przedstawia wszystkie możliwości modyfikacji początkowych założeń. Dzięki temu możliwe jest zaplanowanie przestrzeni idealnie odpowiadającej oczekiwaniom odbiorcy.

Zainteresowała Cię powyższa oferta? Skontaktuj się z nami i zapytaj o projektowanie ogrodów Łódź cennik. Po poznaniu Twoich potrzeb i posiadanego terenu przedstawimy Ci dokładny koszt prac.

Zobacz także Nasza oferta